top of page
  • Stijn Baets

Résultats EK disco & stage dance en Suède



MODERN/JAZZ:

  • Modern duo youth

  • Loic Vandromme & Seppe Beugnies: 4e plaats

  • Lotte Verboven & Emely Lambrix : 5e plaats

  • Modern duo junior

  • Aurelie Accou & Auke Depla: 5e plaats

  • Emma Deneckere & Emma Dieryck : 7e plaats

  • Modern small team junioren

  • Nova: 5e plaats (Bouger)

  • Jazz big team adult

  • Elektra: 2e plaats (Hypnosis)

  • Pro Danza Adults: 5e plaats (Body fit poperingen)

 

DISCO:

  • Disco solo junior

  • Marie Mestdagh: 4e plaats

  • Lily De Rauw: 7e plaats

  • Disco solo youth

  • Neela Acquet: 1e plaats

  • Kyara Nuyts: 2e plaats

  • Amélie Beauprez: 4e plaats

  • Kimberly Vereycken: 6e plaats

  • Jade Den Baes: 7e plaats

  • Imme Wijgerde: 8e plaats

  • Disco solo adults

  • Kircke Debavelaere: 4e plaats

  • Manon Galle: 7e plaats

  • Disco duo youth

  • Xena Vanhuyse en Kimberly Vereycken: 2e plaats

  • Kyara Nuyts en Katinka Scheirs: 3e plaats

  • Merel Cassier en Jelena Van Acker: 4e plaats

  • Luna Ernaelsteen en Lina Van Seters: 5e plaats

  • Disco duo junior

  • Stella Synaeghel en Elena Cornelis: 1e plaats

  • Milla Schaubroeck en Babet Vuylsteke: 2e plaats

  • Anouk Maes en Emely Brabants: 3e plaats

  • Alexia Cornelis en Zoë Chali: 4e plaats

  • Zoe Calcoen en Mailly Devinck : 5e plaats

  • Disco duo adults

  • Kircke Debavelaere en Amélie Beauprez: 2e plaats

  • Disco small team junior:

  • Infinity: 1e plaats (Hypnosis)

  • Sparkle: 2e plaats (Starlight)

  • No fear: 3e plaats (Rose De Leyn)

  • Disco small team adults

  • Xotic: 1e plaats (Dance passion)

  • Xactly : 2e plaats (Dance Passion)

  • Felicity : 3e plaats (Hypnosis)

  • Unbeatable : 4e plaats (Rose De Leyn)

  • Teen NRGY : 5e plaats

  • Legacy : 7e plaats

  • Disco Big Team Adult

  • Dancemania : 1e plaats (Rose De Leyn)

  • Xcited : 2e plaats (Dance Passion)

4 vues0 commentaire

Posts récents

Voir tout

Comments


bottom of page